Vánoční posezení
Ve středu odpoledne jsme uspořádaly vánoční posezení. Pochutnali jsme si na dobrém obědě. Zazpívali si koledy za doprovodu kláves a prohlídli fotky z celého roku. Velmi nás potěšil proslov a poděkování od všech zúčastněných seniorů. Děkujeme, kolektiv Anvete.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
19. 12. 2025 13:35
Datum poslední aktualizace:
19. 12. 2025 13:45