Den matek
V úterý nás navštívily děti z místní školky. Oslavili jsme společně Den matek. Moc nás potěšili nádherné písničky a básničky co si pro nás Lesní školka připravila. Společně jsme vytvořili papírové kytičky. Děti dostaly sladkou odměnu a babičky voňavou květinu.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
13. 5. 2026 9:37
Datum poslední aktualizace:
13. 5. 2026 12:45